اجرای تاسیسات برقی

اجرای عملیات تاسیسات برق در ساختمان‌های مسکونی و اداری فعالیتی است که تقریبا در تمام پروژه های ساخت و ساز تجاری، صنعتی و آپارتمان های مسکونی شاهد آن هستید. در سراسر دنیا در طول یک سال ساختمان های بسیاری ساخته می‌شود که همگی نیاز به اجرای عملیات الکتریکال دارند تا بتوانند جریان برق را به مصرف کننده انتقال دهند. اغلب این فرایند ها شامل مجموعه عملیات اجرای مسیر و اجرای سیم کشی جریان انشعابی می باشد و این محصولات وظیفه دارند تا جریان الفکتریسیته را برای تمام استفاده های خارجی برق در یک ساختمان و منازل مسکونی و تجاری مهیا کنند.

تاسیسات برقی ساختمان شامل طراحی و همچنين پياده سازي سیستم‌های سیم کشی منازل مسکونی و همين طور در مراکز صنعتی و تجاري را تاسیسات برقي و الکتریکی گفته مي‌شود که موارد بسياري از جمله تلفن، آنتن مرکزی، روشنایی، سیستم اعلام حریق، منبع تغذیه اضطراری، خدمات دوربین مدار بسته، آسانسور و… را شامل مي گردد.

تأسیسات برق ساختمان مجموعه ای از تجهیزات الکتریکی برای تامین برق ساختمان می باشند. بسیار اهمیت دارد که کابل‌کشی ساختمان به صورت استاندارد و به شیوه ای درست صورت گیرد تا ساکنین را دچار مشکلات بعدی نکند. همواره باید سعی شود از افراد ماهر و حرفه ای در این زمینه استفاده شود و در عین حال از بهترین نوع متريال اعم از سیم و کابل استفاده شود.

زمانی که شما قصد دارید عملیات تاسیسات برق ساختمان خود را انجام دهید، احتمالا از یک پیمانکار برق می خواهید که این کار را برای شما انجام دهد. مسئله آنجاست که تمام بخش های اجرایی یک خانه، اداره یا … شبیه به هم نیستند. بنابراین شیوه‌های متفاوتی از مدیریت عملیات اجرایی ساختمان وجود دارند و هر کدام از این روش ها پیچیدگی های خاص خود را دارند. طراحی برق ساختمان دارای اصول ایمنی خاص خود می باشد که رعایت کلیه این اصول ضروری می باشد. در ضمن اجرای دقیق آن منطبق بر اصول مقررات ملی ساختمان و مبحث 13 گاها پیچیدگی هایی خواهد داشت که از عهده هر گروهی برنخواهد آمد.

متخصصان حامیم ارتباطات در تمام مراحل اجرای تاسیسات برقی از طراحی نقشه ها تا تحویل قطعی با تیمی مجرب در کنارتان جهت پیشبرد پروژه شما خواهند بود.

تمامی خدمات و سرویس ها