1. صفحه اصلی
  2. /
  3. خدمات
  4. /
  5. تاسیسات الکتریکال
تاسیسات الکتریکال

تاسیسات الکتریکی ساختمان

تاسیسات برقی بخش مهمی از زندگی روزمره ما هستند، زیرا هر روز و هر ساعت از تجهیزاتی استفاده می‌کنیم که به لطف وجود انرژی کار می‌کنند. بنابراین، ایجاد و اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان برای به دست آوردن بهترین عملکرد انرژی و حداکثر ایمنی بسیار مهم است.

حامیم ارتباطات با سابقه بی نظیری که در زمینه نصب و اجرای تاسیسات الکتریکی دارد، خدمات ذیل را ارائه می‌نماید:

 طراحی و اجرای شبکه های دیتا

 اجرای تاسیسات برقی

تجهیز اتاق سرور

دوربین مداربسته

 ارتینگ و باندینگ

دوام تاسیسات الکتریکی به عوامل متعددی بستگی دارد: کیفیت طراحی الکتریکی، تکنیک‌های نصب، کیفیت مواد مورد استفاده، نوع نصب و نحوه نگهداری. در صورتی که تاسیسات الکتریکی ساختمان، طی سال‌ها مورد بازبینی قرار نگرفته باشد، لازم است بررسی‌های دوره‌ای انجام شود. به طور خلاصه، مراقبت و نگهداری صحیح از تاسیسات الکتریکی از موثرترین راه‌ها برای جلوگیری از حوادث و صرفه جویی در مصرف برق است.

مزایای نصب و اجرای صحیح تاسیسات الکتریکی را می‌توان در سه عنصر اساسی خلاصه کرد: ایمنی، صرفه جویی و راحتی.

ایمنی:

وضعیت نامناسب تاسیسات برقی عامل اصلی حوادث برقی در خانه است. هر افزایش یا کاهش ولتاژی می‌تواند واقعا خطرناک باشد. به همین دلیل، بسیار مهم است که اطمینان حاصل شود که نصب و توجه به الزامات اتصال صحیح رعایت شده است یا خیر.

اگر امکانات خوبی داشته باشیم، می‌توانیم از نشتی‌های احتمالی قابل بروز جلوگیری نماییم. شرکت مهندسی حامیم، با ارائه امکانات کافی، در مسیر نیل به این هدف بیش ترین تلاش را به منظور اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان به کار می‌گیرد.

صرفه جویی:

اگر تاسیسات برقی خوبی داشته باشید مصرف برق شما بسیار کم خواهد شد. تاسیسات قدیمی دارای امکانات ناچیزی هستند که مصرف انرژی را بسیار زیاد می‌کنند. با اعتماد کامل به مهندسان و مشاوران ما، می‌توانید صرفه جویی وافری در میزان برق مصرفی خود ایجاد کنید.

آسایش و راحتی:

یک تاسیسات الکتریکی خوب پیش از هر چیز، راحتی را فراهم می‌کند. فعالان و تکنسین‌های مجرب حامیم با طراحی و اجرای بهترین انواع تاسیسات الکتریکی، حداکثر راحتی را برای مشتریان ایجاد می‌کنند.

برق یک دارایی بسیار مهم برای کل جامعه است، اما در عین حال بی توجهی به نحوه توزیع و استفاده آن، بسیار خطرناک است، بنابراین، رعایت اصولی که باید با نهایت جدیت و ایمنی برای همه مردم ارائه شود، ضرورت می‌یابد.

علاوه بر موارد فوق، توجه به نصب، نیاز به نگهداری پیشگیرانه برای حفظ عمر مفید و عملکرد صحیح دستگاه‌ها، به طور مداوم احساس می‌شود. حامیم ارتباطات به شما در مورد نحوه نصب و اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان های اداری و مسکونی شما مشاوره می‌دهد و به شما کمک می‌کند بهترین پلن را برای کسب و کار خود اجرایی کنید.

این مجموعه تخصص کافی در زمینه نصب و طراحی تاسیسات الکتریکی دارد.  با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. با این وجود می توانید بدون نگرانی از بابت افزایش هزینه، از مشاوران فعال در این حوزه استعلام قیمت بگیرید و با خیالی راحت، نیاز خود را برطرف نمایید.

تمامی خدمات و سرویس ها