1. صفحه اصلی
  2. /
  3. وبلاگ
  4. /
  5. حامیم
  6. /
  7. بنام ایزد منان
بنام ایزد منان

با استعانت و یاری خداوند متعال همزمان با آغاز فعالیت رسمی، وبسایت شرکت نیز به روز و آماده بهره برداری قرار گرفت. این دفتر را به نامش و به یادش آغاز میکنیم به این امید که همواره ما را در مسیر درستی و راستی هدایت کند.

هر کاری که با نام خدا آغاز نشد ابتر است و حتی در صورت رسیدن به نتیجه مطلوب در مسیر واقعی نیست. ما بر این امیدیم که به دور از انحراف و کژی در راستای رسیدن به اهداف متعالیمان در حرکت باشیم. هرگز از حرکت باز نایستیم، از موفقیت ها بر خود مغرور نشویم و از شکست ها پند بگیریم …

میثاق ما با همکاران و کارفرمایان، تعهد تا لحظه آخر به کاری که آغاز کردیم و به کارمندان و شرکاء ایجاد بستری مناسب جهت پیشرفت مستمر و آموزش مداوم خواهد بود. تمام تلاش ما براین است که در کنار هم، برای هم، فضایی ایجاد کنیم که در آن  علاوه بر کسب روزی حلال و رضایت خداوند، باعث افتخار و غرور اعضای آن باشد.

ما به عنوان یک تیم و در یک قالب فعالیت میکنیم. در کنار هم خواهیم بود و در کم و زیاد یکدیگر شریک خواهیم شد. با هم رو به جلو حرکت کرده و ناممکن ها را عملی خواهیم ساخت و در نهایت ما کاری خواهیم کرد که بماند نه کاری که بمانیم!

تمام اهداف ما دست یافتی هستند. لازمه رسیدن به آنها پشتکار و تلاش مستمر است

ومن الله توفیق
۱۲ فروردین ۱۳۹۳
محمد یوسفی، مدیر اجرایی شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *