1. صفحه اصلی
  2. /
  3. وبلاگ
  4. /
  5. اخبار
  6. /
  7. حامیم: دوره رایگان گوگل…
حامیم: دوره رایگان گوگل برای آموزش اندروید

حامیم: دوره رایگان گوگل برای آموزش اندروید
نرم‌افزارها جزو جدایی‌ناپذیر گوشی‌های هوشمند هستند و رقابت سنگینی بین سیستم‌های عامل متعلق به غول‌های فناوری در زمینه نرم‌افزارها در جریان است. به تازگی گوگل دوره‌های آموزشی ساخت نرم‌افزارهای اندروید را بطور رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

در این میان سیستم عاملی که بتواند تعداد بیشتری نرم‌افزار را در زمان سریعتر و با کیفیت بهتر برای کاربران ارائه دهد، پیروز این رقابت است و درست به همین دلیل است که گوگل، اپل و مایکروسافت همواره مشوق‌های زیادی را برای توسعه‌دهندگان ارائه داده‌اند.

گوگل در جدیدترین اقدام خود در این زمینه، دوره‌های آموزشی را برای کسانی که می‌خواهند وارد دنیای توسعه نرم‌افزارهای موبایل شوند و البته آشنایی مقدماتی با برنامه‌نویسی دارند، ارایه کرده است.

این دوره که «توسعه‌ی نرم‌افزارهای اندروید: اصول اولیه اندروید» نام گرفته است، از طریق موسسه آموزشی آنلاین Udacity و بطور رایگان در دسترس است.

در این دوره دستورات مربوط به ساخت یک نرم‌افزار اندرویدی بطور قدم به قدم آموزش داده ‌می‌شود و بطور کلی بهترین تجربیات در زمینه توسعه موبایل و بخصوص توسعه اندروید در آن آموزش داده می‌شود. تمامی ویدیوها، تمرینات و فروم‌های آموزشی بطور رایگان در اختیار تمام علاقه‌مندان قرار می گیرد و فقط کافی است تا گزینه View Courseware را انتخاب کنید.

هدف از این دوره تکمیل منابع توسعه‌دهندگان اندروید توسط گوگل است که قبلا در پرتال توسعه‌دهندگان اندروید گوگل بصورت مستندات دقیقی ارایه شده بود.

«حامیم ارتباط، مجری تخصصی پیاده سازی پسیو شبکه های کامپیوتری، برق اضطرا، دوربین مداربسته و چاه ارت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *