1. صفحه اصلی
  2. /
  3. وبلاگ
  4. /
  5. اخبار
  6. /
  7. حامیم: با لباس سرهم…
حامیم: با لباس سرهم B.B.Suit به یک هات‌اسپات بی‌سیم تبدیل شوید!

حامیم: با لباس سرهم B.B.Suit به یک هات‌اسپات بی‌سیم تبدیل شوید!

در صورتی که اینترنت حکم یکی از نیازهای اولیه برای شما را داشته باشد و شما از آن دسته افرادی باشید که همیشه یک روتر همراه را در کنار خود دارند، لباس سرهم B.B.Suit راهکار مناسبی برای شما است، چرا که با استفاده از این گجت می‌توانید از یک لباس مجهز به روتر بی‌سیم برخوردار شوید که شما را تبدیل به هات‌اسپات خواهد کرد.

Borre Akkersdijk یک لباس سرهم با نام B.B.Suit طراحی کرده و نمونه‌ای از آن را نیز ساخته است. این سرهم از جنس کتان ایجاد شده که با استفاده از یک فناوری 3D در بافت آن امکان ایجاد ارتباط از طریق فناوری‌های WiFi ،Bluetooth ،GPS و NFC فراهم شده است که آن را تبدیل به یک هات‌اسپات در تن کاربر کرده است. وی با ساخت نمونه‌ای از این سرهم از قابلیت‌ها و امکانات ارائه شده توسط این سیستم پرده برداشته است.

Akkersdijk معتقد است که این لباس ارزش سرمایه‌گذاری داشته و می‌توان از آن در زمینه‌های مختلفی استفاده کرد. وی برای همکاری با کمپانی فعال در عرصه‌ی فناوری علاقه‌ی فراوانی داشته و در پی استفاده از قابلیت‌های متعدد این گجت است. ساعت‌های‌هوشمند و همچنین گجت‌های پوشیدنی چون عینک‌های هوشمند نیز قادرند تا از ظرفیت موجود در این لباس استفاده کنند.

این سرهم با قابلیت‌های ارتباطی نیازمند اعمال بهبودهایی همچون استفاده از تجهیزات ارتباطی ضد آب و قابل شستشو است. ضمناً نباید بکارگیری قطعات منعطف را نیز در ساخت این لباس‌ها از یاد برد.

«حامیم ارتباط، مجری تخصصی پیاده سازی پسیو شبکه های کامپیوتری، برق اضطراری، دوربین مداربسته و چاه ارت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *