حامیم ارتباطات | طراحی و اجرا | پسیو شبکه (Passive Net)

زمینه های فعالیت حامیم ارتباطات طراحی شبکه،طراحی اتاق سرور،طراحی دیتاسنتر،اجرای اتاق برق استاندارد، اجرای اتاق مانیتورینگ،اجرای پسیو شبکه،اجرای برق ساختمان، اجرای برق صنعتی،اجرای فیبر نوری،اجرای تلفن،اجرای سانترال،سربندی شبکه،پانچ کیستون،بهینه سازی اتاق سرور،استاندار سازی اتاق سرور،نگهداری و تعمیرات اتاق سرور،پشتیبانی اتاق سرور،پشتیبانی شبکه،کابل کشی فیبر نوری،فیبر نوری،تست فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری،تست شبکه، تست فلوک،فلوک شبکه،کابل کشی تلفن،کابل کشی سانترال،تنظیمات سانترال،سربندی تلفن،کیستون تلفن،پانچ کروز،ارتینگ، حفر چاه ارت،ایجاد چاه ارت،چاه ارت استاندارد،فروش تجهیزات شبکه،فروش تجهیزات فیبر،فروش تجهیزات تلفن و.......

حامیم: مایکروسافت درصدد ایجاد امکان برقراری مکالمات در اینترنت اکسپلورر، بدون نیاز به پلاگین است

حامیم:  مایکروسافت درصدد ایجاد امکان برقراری مکالمات در اینترنت اکسپلورر، بدون نیاز به پلاگین است

به‌نظر می‌رسد مایکروسافت در تلاش است تا امکان برقراری انواع مکالمات را با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر و بدون نیاز به نصب پلاگین فراهم کند. مایکروسافت نیازمند ایجاد بستر مناسب است که بدین منظور در حال همکاری با نهادهایی چون کنسرسیوم جهانی وب است.

همانطور که گفتیم مایکروسافت برای تهیه‌‌ی استاندارد Web Real Time Communication با کنسرسیوم جهانی وب و نیروی مهندسی اینترنت و سایر اعضای گروه تنظیم کننده‌ی استانداردهای ارتباطی وب در حال همکاری است. هدف از همکاری با این موسسات انتقال از فناوری WebRTC 1.0 به فناوری استفاده از اشیا جاوا اسکریپ با امکان برقراری ارتباطات آنی است. این فناوری قادر است تا طیف وسیعی از قابلیت‌‌ها را همچون امکان برقراری مکالمات ویدئویی تا برگزاری کنفرانس‌های ویدئویی را برای کاربران ممکن کند.

مایکروسافت عنوان کرده که تجربه‌ی این کمپانی در توسعه‌ی سرویس‌هایی چون اسکایپ و لینک این امکان را در اختیار متخصصان ردموند قرار داده تا مشارکت پررنگی در انتقال فناوری داشته و کدک‌های بهتری را برای برقراری ارتباطات ویدئوی توسعه دهند.

شیجون سان، یکی از مدیران توسعه‌ی اینتر‌نت اکسپلورر در این خصوص چنین اظهار نظر کرد:

این اولین قدم‌ ما در مسیر توسعه‌ی اینترنت اکسپلورر است. ما همکاری نزدیکی را با جامعه‌ی استانداردگذاری فناوری‌های وب آغاز کرده‌ایم تا استانداردها و فناوری‌های کنونی مورد استفاده برای ارتباطات ویدئویی را ارتقا دهیم. برای مثال می‌توان به تاثیرپذیری از پهنای باند کاربر در تعیین کیفیت و نوع ارتباط اشاره کرد. علاوه بر توسعه‌ی استانداردها و فناوری‌های جدید، ما درصدد تسهیل ایجاد ارتباط بین مرورگرها و سایر ابزار‌های ارتباطی موجود چون سیستم‌های مبتنی بر VoIP، شبکه‌ی تلفن و سیستم‌های ویدئوکنفرانس هستیم.

پیش از این نیز فایرفاکس از برنامه‌های خود برای ارائه‌ی سرویسی با عنوان FireFox Hello پرده برداشت که یک سیستم برقراری ارتباط مبتنی بر VoIP با بهره‌گیری از فناوری WebRTC است.

«حامیم ارتباط، مجری تخصصی پیاده سازی پسیو شبکه های کامپیوتری، فیبر نوری، برق اضطراری، دوربین مداربسته، سیستم های اعلام و اطفاء حریق و چاه ارت»